Kartvizit Çeşitleri

İzmir Kartvizit

Ebatlar

8.4 x 5.2 cm

Baskı

4 Renk CMYK

350 gr. ve 400 gr. Mat Kuşe-Mat Selefon

Düz veya Oval

Kesim Kartvizitler

En iyi kalite kartvizitler 25 TL’den başlayan fiyatlarla… (1000 Adet Kartvizit)

Kurumsal kimliğimizin olmazsa olmazı Kartvizitler.

Hangi sektörde çalışırsak çalışalım, dijital dünya ile bağlarımız kuvvetli de olsa zayıf da olsa Kartvizit hala iş hayatının ayrılmaz bir parçası.

Kartvizitin önemini biliyoruz ve Kartvizit tasarımından baskısına kadar çok özen gösteriyoruz.

Her bütçeye uygun üst düzey kalite kartvizitlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

İzmir kartvizit çeşitleri, ekonomik ve kaliteli kartvizit , Kartvizit fiyatları için lütfen fiyat sorunuz. 25 TL den başlayan fiyatlar. (1000 Adet Kartvizit)

İzmir Kartvizit fiyatları

Kartvizit Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

  • Kartvizit tasarımınızın farklı olmasına özen gösterin. Öne çıkan bir tasarımla rakipleriniz arasından kolaylıkla sıyrılabilirsiniz.
  • Şirket logonuza kartvizitlerde mutlaka yer verin.
  • Kartvizit örneklerini inceleyerek tasarım için size ilham verecek alternatiflere göz atın. Birçok yeni fikrin kafanızda canlandığına tanık olacaksınız.
  • Kartvizit tasarımına geçmeden önce hangi renklere yer vereceğinizi belirleyin. Logonuzdaki renkleri kullanırsanız göze daha hoş görünecektir.
  • Temel iletişim bilgilerinizin eksiksiz olduğuna emin olun. Firmadaki göreviniz, telefon numarası, e posta ve adres bilgileri bir kartvizit için en temel öğelerdir.
  • Kartvizit bilgileri arasına kişisel LinkedIn hesabınızın linkini de ekleyebilirsiniz. Bu sayede, profesyonel sosyal ağdaki bağlantılarınızı artıracak ve mail dışında kişisel bir iletişim kanalı sunmuş olacaksınız. Tabii ki LinkedIn hesabınızı güncellemeyi de ihmal etmeyin.
  • Firmanızın kurumsal sosyal medya hesaplarının bilgilerine de kartvizitlerde yer verebilirsiniz. Eğer Twitter ve Facebook gibi sürekli kullandığınız online iletişim mecraları varsa, logolarıyla birlikte sade bir bilgi olarak geçebilirsiniz. Böylece yeni tanıştığınız kişiler firmanızla her zaman iletişim halinde kalabilirler.

Diğer Baskı Hizmetlerimiz için buraya tıklayınız.

Diğer marka hizmetleri için tıklayınız.

Yorum Bırak