Notebook Tamiri

Notebook Tamiri

Notebook Tamiri İzmir

 

Notebook ya da bir başka deyişle Laptop’larınızın sizler için ne kadar önemli olduğunuz biliyoruz.

Belki işiniz için, belki de sadece eğlence için kullandığınız masaüstü bilgisayarınızın başına bir şey geldiğinde “Notebook arızası için nereye gitmeliyim?” sorusunun bir çok kişide ortak olduğunun da farkındayız.

Tüzünler Bilgisayar olarak işte bu nokta da size hizmetten önce gerçek güveni ve kaliteyi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Biz önce notebook’unuz ile ilgili kafanızda olan problemleri çözüyoruz, sonra notebook’unuz için çözüm buluyoruz.

Notebook’unuz İzmir Bilgisayar Çarşısında yer alan servisimize geldiği zaman ;

  • Öncelikle kayıt formu oluşturulur. Bu kayıt formu hem sizin hem de bizim arızalı ürünü takip etmemizi sağlar. Olası karışıklıkları önler. Yanlış arıza tespiti ve yanlış onarımların önüne geçer.
  • En geç 24 mesai saati içerisinde laptop arızası ve bu arızanın ücreti belirlenir.
  • Notebook Arıza tespiti kesinlikle ücretsizdir!
  • Sizin tarafınızdan arızanın giderilmesi için onayı aldığımız zaman en geç 48 mesai saati içerisinde notebook onarımı yapılır. Daha sonra gerekli testlerden geçer. Garantili bir şekilde size teslim edilir. (Parça temin edilememesi gibi özel durumlarda müşterilerimiz önceden mutlaka bilgilendirilir.)
  • Arıza Bilgisi, Ücret Bilgisi verilmeden ve Onay alınmadan kesinlikle notebook tamir edilmez.
  • Arıza tespitinden sonra eğer tamire gerek görülmezse notebook ücret talep edilmeden alındığı gibi eksiksiz olarak iade edilmektedir.

 

Yorum Bırak